connection
Business English?

Prowadzisz działalność biznesową? Pracujesz dla korporacji? Szef wymaga od Ciebie lepszej znajomości angielskiego? Szef nie chce Cię awansować, bo nie poradzisz sobie bez angielskiego? Czujesz ciśnienie, ponieważ szanse rozwoju firmy przechodzą Ci koło nosa tylko dlatego, że nie znasz angielskiego? Znam te historie, ponieważ od lat prowadzę zajęcia w firmach z menedżerami wszystkich szczebli oraz z pracownikami firm. Więcej informacji znajdziesz tutaj. Zapraszam!

więcej »

A A A

CAE

Jest to wartościowy międzynarodowy egzamin z języka angielskiego oferowany przez University of Cambridge, a który w Polsce jest organizowany przez British Council. Jest to egzamin, który zdają osoby po FCE oraz osoby, które zamierzają studiować w kraju anglojęzycznym i chcą przedłożyć dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie wymaganym przez uczelnie lub potrzebują tego certyfikatu do celów wizowych.

Egzamin CAE sprawdza Twoją zdolność do komunikowania się w języku angielskim w szeregu różnych sytuacji życia codziennego na poziomie C1 wg Poziomów Biegłości Językowej Rady Europy, czyli na poziomie zaawansowanym.

Tutaj zobaczysz, jak wygląda przykładowa ustna część egzaminu CAE. Niżej znajdziesz także przykładowe części egzaminu CAE; więcej do pobrania tutaj.

Dlaczego warto zdać CAE? Jest to cenny egzaminów, który jest honorowany przez szereg wiodących instytucji (zarówno biznesowych, jak i edukacyjnych) na całym świecie, a certyfikat jest ważny bezterminowo. CAE jest akceptowany przez wiele uczelni w Australii, Ameryce Północnej i Wielkiej Brytanii, np.:

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat instytucji, które honorują CAE na świecie.

Ponadto, zdany egzamin CAE daje większe możliwości rozwoju kariery zawodowej. Pracodwacy postrzegają ten certyfikat z uznaniem.