connection
przetłumacz www

Prowadzisz biznes? Chcesz się rozwijać i docierać do zdecydowanie większego grona klientów, a Twoja firmowa strona www jest wyłącznie w języku polskim? Nie zostawaj w tyle! Otwórz się dla milionów anglojęzycznych użytkowników Internetu i przetłumacz swoją stronę www na angielski! Jak? Byle nie za pomocą Tłumacza Google :) Więcej informacji tutaj! Zapraszam do kontaktu, ustalimy szczegóły współpracy!

więcej »

A A A

ILEC

Kurs ma tę dodatkową zaletę, że omawiając poszczególne obszary prawa anglosaskiego w sposób naturalny odwołujesz się do swoich polskich doświadczeń i wiedzy, co sprawia, że poznawanie słownictwa i rozwijanie sprawności staje się czystą przyjemnością!

Kurs, o którym mówię nazywa się ILEC, a jego pełna nazwa to International Legal English Certificate. Jak być może zauważyłaś/zauważyłaś może to też być przygotowujący Cię do egzaminu organizowanego przez British Council. Jest to egzamin, dzięki któremu udowodnisz swojemu potencjalnemu pracodawcy, że posiadasz niezbędne zaawansowane umiejętności z języka angielskiego, by z powodzeniem wykorzystywać w pracy prawo międzynarodowe.

Egzamin jest przygotowany na poziomie B2 i C1 wg Poziomów Biegłości Językowej Rady Europy.

Jest to egzamin dla ludzi, którzy są w jakiś sposób związany z prawem. Jeśli więc w tej chwili masz do czynienia z angielskim językiem prawniczym lub planujesz swoją karierę w anglojęzycznym środowisku prawniczym, ten egzamin jest właśnie dla Ciebie!

Tutaj obejrzysz prezentację wideo na temat ILEC. 

Ty decydujesz, czy interesuje Cię przygotowanie do egzaminu, czy chcesz skupić się na samych treściach. Dzięki tym spotkaniom rozwiniesz swoje umiejętności językowe niezbędne w pracy w międzynarodowym środowisku.

Kurs przygotowujący do ILEC, który tutaj proponuję, pozwoli Ci na rozwój języka angielskiego w następujących obszarach tematycznych:

 1. The practice of law
 2. Company law: company formation and management
 3. Company law: capitalization
 4. Company law: fundamental changes in a company
 5. Contracts: contract formation
 6. Contracts: remedies
 7. Contracts: assignment and third-party rights
 8. Employment law
 9. Sale of goods
 10. Real property law
 11. Intellectual property
 12. Negotiable instruments
 13. Secured transactions
 14. Debtor-creditor
 15. Competition law


Egzamin ILEC składa się z czterech części. Trzy z nich realizujesz jednego dnia, natomiast część ustna może być przeprowadzana w innym terminie. Egzamin ustny zdajesz z innym zdającym w parze. Na egzaminie obecni są dwaj egzaminatorzy. Wszystkie zagadnienie na egzaminie dotyczą kwestii związanych z prawem międzynarodowym.

Przykładowe części egzaminu ILEC znajdują się niżej.

Zatem... bez względu na to, czy interesuje Cię egzamin czy też nie, jest to bez wątpienia fantastyczny i profesjonalny kurs, który z pewnością poszerzy Twoje horyzonty i podniesie znajomość angielskiego prawniczego! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu tutaj!