connection
FCE, CAE, CPE?

Dobrze trafiłeś/trafiłaś! Od 1997 prowadzę kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge i na bieżąco monitoruję zmiany, jakie pojawiają się w strukturze egzaminów, dlatego proponuję Ci profesjonalny kurs, który przygotuje Cię do wybranego egzaminu począwszy od FCE, przez CAE aż po CPE. Dodam, że poza dziesiątkami osób, które przygotowywałem do egzaminów Cambridge, szczególną dumą napawa mnie fakt, że przygotowałem syna do PET, FCE oraz CAE, a teraz pracujemy nad osiągnięciem CPE! Sprawdź mnie!

więcej »

A A A

kurs konwersacyjny

A więc chcesz poćwiczyć mówienie! Bardzo dobrze! W końcu języka obcego uczymy się głównie po to, żeby się swobodnie komunikować z innymi! Ten kurs z pewnością otworzy Ci usta i zanim się obejrzysz, będziesz odważniej formułować wypowiedzi, reagować na pytania oraz odnajdować się w najróżniejszycho kontekstach życia codziennego! Poznasz szereg słów i zwrotów, które na pewno przydadzą Ci się w życiu!

Jest to kurs online, który jest przeznaczony dla osób indywidualnych, ale także dla małych (maksymalnie czteroosobowych) grup! Oznacza to, że - w porównaniu do czysto komercyjnych dużych grup organizowanych przez szkoły językowe - tutaj czas przeznaczony na każdeo uczestnika kursu jest o niebo większy! A to oznacza, że możesz mówić i ćwiczyć język przez więcej czasu!

SPOTKANIA: 1 lub 2 razy w tygodniu

Każde zajęcia trwają 60 minut (40 minut – konwersacje na wybrany temat, 20 minut – ćwiczenia gramatyczno-leksykalne)

Celem tych zajęć jest rozwijanie sprawności mówienia w języku angielskim, rozwijanie zasobów słownictwa z różnych dziedzin życia, pokonanie strachu przed mówieniem!

Wymagania techniczne:

  • Pamiętaj, że najważniejszym elementem lekcji online  jest szybkie połączenie Internetowe.
  • Minimum 256 kb/s, zalecane łącze szerokopasmowe.
  • Sprawny sprzęt: komputer/laptop, słuchawki, mikrofon, headset.
  • Podczas zajęć normalnie się słyszymy, piszemy, mówimy, dzielimy się ekranem oraz możemy się wzajemnie widzieć J
  • Do prowadzenia spotkań wykorzystujemy Google Hangout lub Skype.
  • Wymagana jest podstawowa znajomość obsługi komputera/Internetu.

Chcesz umówić się na pierwsze zajęcia online? Skontaktuj się ze mną tutaj!